Anasayfa HABERLER EURASIA Airshow’a Uluslararası Katılımı, SSM de Destekliyor

EURASIA Airshow’a Uluslararası Katılımı, SSM de Destekliyor

Yazar: MSI

Alper ÇALIK / savunmahaber.com

Önümüzdeki yıl, 25-29 Nisan tarihlerinde, Antalya Uluslararası Havalimanı’nda gerçekleştirilecek olan EURASIA Airshow’a, çeşitli ülkelerin resmi delegasyonlarının katılımı için yürütülen çalışmaları, Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) da destekliyor.

Bu maksatla SSM üzerinden 90 civarındaki ülkeyle resmi yazışmalar gerçekleştiriliyor ve bu ülkelerden yaklaşık 240 delegasyonun katılımı planlanıyor. Bazı büyük havacılık şirketleri ile imzalanacak sözleşmelerin de detayları görüşülmeye başlandı.

EURASIA Airshow CEO’su Ferhat Yenibertiz, konuyla ilgili şunları söylüyor: “Bu firmalarla görüşmeler belirli bir noktaya geldi ancak resmi delegasyonların katılımı gibi birtakım konuların netleşmesi için, ülkeler arasında resmi yazışmalar yapılması gerekiyor. Biz de Delegasyon katılımını çok önemsiyoruz.”

771 total views, 2 views today

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.