Anasayfa HABERLER EURASIA Airshow’da Düzenlenecek Zirvede, Havayolu CEO’ları Konuşacak

EURASIA Airshow’da Düzenlenecek Zirvede, Havayolu CEO’ları Konuşacak

Yazar: MSI

Alper ÇALIK / savunmahaber.com

Önümüzdeki yıl, 25-29 Nisan tarihlerinde, Antalya Uluslararası Havalimanı’nda gerçekleştirilecek olan EURASIA Airshow kapsamında, Airlines CEO Summit (Havayolları Yöneticileri Zirvesi) düzenleniyor.

Bu kapsamda, Star Alliance’a üye olan yaklaşık 25 havayolu firmasının CEO’sunun, Türk Hava Yolları (THY)’nın da destekleriyle davet edilmesi planlanıyor. Bunlardan en az 10 tanesinin de zirveye, sıra dışı başlıklarla konuşmacı olarak katılması hedefleniyor. Ayrıca, yine EURASIA Airshow çatısı altında düzenlenecek golf turnuvası ve konserler gibi çeşitli etkinliklerle, fuarın ticari avantajlarına, eğlence faktörünün de eklenmesi amaçlanıyor. Etkinliğin son 2 günü ise halka açık olarak gerçekleştirilecek ve bu konunun duyurulması amacıyla da bir reklam kampanyası yürütülecek. Düşük bir bedeli olması amaçlanan halk günü biletleriyle de Kartal Vakfı’na gelir sağlanacak.

EURASIA Airshow CEO’su Ferhat Yenibertiz, fuar sırasında gerçekleştirilecek golf turnuvası ve sosyal aktiviteler ile ilgili şunları söylüyor: “Golf turnuvasında, THY’nin bu alandaki tecrübesinden faydalanacağız. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile bu çerçevede birlikte çalışıyoruz. Örneğin, üst düzey şirket temsilcileri için, kültür turları düzenleyeceğiz.”

712 total views, 2 views today

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.