Anasayfa HABERLER HAVELSAN, HACK’N BREAK ’17 Açık İnovasyon Kampı ve Konferansı’na Katılıyor

HAVELSAN, HACK’N BREAK ’17 Açık İnovasyon Kampı ve Konferansı’na Katılıyor

Yazar: MSI

Geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen HAVELSAN, Ağustos ayının sonlarında düzenlenen bir katılıyor.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde, 19-27 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan HACK’N BREAK ’17 Açık İnovasyon Kampı ve Konferansı’na katılacak olan HAVELSAN; aynı kamp kapsamında 23-24 Ağustos tarihlerinde ise EPİAŞ (Enerji Piyasaları İşletme A.Ş.) ile birlikte, Enerjide Büyük Veri Hackathon’unu gerçekleştirecek.

Kesintisiz 36 saat sürecek hackathonda HAVELSAN ekibi de mentorluk yapacak. HAVELSAN Teknoloji ve Akademi Direktörlüğü İnovasyon Ekibi’ne, etkinlik boyunca Siber Güvenlik, Bilişim Teknolojileri, Büyük Veri ve Bulut Yazılım Ekibi de eşlik edecek. Hackathonda ilk olarak, enerji alanında veri analizi içeren bir grup problem tanıtılacak, sonra da katılımcıların bu problemlere çözüm bulması beklenecek.

Hackathon katılımcılarının; veri madenciliği, veri analizi, programlama ve görselleştirme bilgisine sahip olmaları gerekiyor.

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.