Anasayfa HABERLER SSM EYDEP Eğitimleri, OSSA Ev Sahipliğinde Devam Ediyor

SSM EYDEP Eğitimleri, OSSA Ev Sahipliğinde Devam Ediyor

Yazar: MSI

OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA), 4 Nisan’da yaptığı açıklamayla,  Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) tarafından, Endüstriyel Yetkinlik Değerlendirme Projesi (EYDEP) kapsamında başlatılan eğitimlere devam edildiğini duyurdu.

Denetçi adaylarının yüksek nitelikli ve ortak beklentilere dayalı olarak denetim yapabilmelerinin sağlanabilmesi hedefleri doğrultusunda planlanan ve seçilen eğitimler kapsamında, 17 Mart tarihinde, HAVELSAN ve ROKETSAN tarafından verilen eğitimler ile başlanılan projeye, 31 Mart tarihinde, TUSAŞ tarafından verilen Malzeme Teknolojileri Genel Bilgilendirme eğitimi ile devam edildi.

Projenin aylık programlı eğitimleri, SSM tarafından belirleniyor ve SSM çalışanlarına ek olarak Milli Savunma Bakanlığı, Vakıf Şirketleri, ilgili küme ve dernek çalışanları da eğitimlere aday denetçi olarak katılıyor. OSSA’nın ev sahipliğinde, OSTİM Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nde verilecek eğitimler, 2017 yılı sonuna kadar devam edecek.

1,662 total views, 2 views today

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.