Ana Sayfa Haberler 2. Ürün Emniyeti ve Sertifikasyon Sempozyumu için Başvurular Başladı

2. Ürün Emniyeti ve Sertifikasyon Sempozyumu için Başvurular Başladı

TR Uçuşa Uygunluk, 23-24 Kasım tarihlerinde düzenlenecek 2. Ürün Emniyeti ve Sertifikasyon Sempozyumu için kayıtların başladığını duyurdu. Ankara’da, Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde gerçekleştirilecek sempozyum için kayıt ücreti ise 1.500 lira+KDV olarak belirlendi.

Firma tarafından 24 Ağustos’ta yapılan bilgilendirmeye göre; kayıtlar https://trairworthiness.com/duyurular/ linki üzerinden yapılacak. Katılımcılar, kayıt sürecine dair tüm soruları ve kurumsal başvuruları için ise basvuru@tr-ue.com e-posta adresi ile iletişime geçebilecek.

Sempozyum kapsamında bu yıl, sunumların yanı sıra bir çalıştay ve panel de gerçekleştirilecek.

Sempozyumun İlki Üst Düzey Konuşmalar ile Başlamıştı

1. Ürün Emniyeti ve Sertifikasyon Sempozyumu, geçtiğimiz yıl, emniyet kültürünün geliştirilmesi ve sertifikasyon temelli ürün geliştirme süreçlerinin etkinliğinin ve verimliliğinin artırılması için ortak akıl geliştirmek amacıyla düzenlenmişti.  Sempozyumun açılış konuşmaları; Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Dr. Celal Sami Tüfekçi, Sivil Havacılık Genel Müdür Yardımcısı Vekili Özcan Başoğlu, TUSAŞ Genel Müdürü Prof. Dr. Temel Kotil ve TR Uçuşa Uygunluk Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Ekşi tarafından yapılmıştı.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.