Ana Sayfa Advertorial Aktif Neser’den, Tasarım Döngüsünü Hızlandırmaya Olanak Tanıyan Yazılım: CST Studio Suite

Aktif Neser’den, Tasarım Döngüsünü Hızlandırmaya Olanak Tanıyan Yazılım: CST Studio Suite

Aktif Neser Elektronik Ltd. (Aktif Neser), elektromanyetik sistemler için tasarım, analiz ve optimizasyon çözümü olan CST Studio Suite’i, Türk savunma ve havacılık sektörünün kullanımına sunarak, proje döngülerini hızlandırmayı hedefliyor.

Neden Elektromanyetik Alan Simülasyonu?

Aktif Neser olarak, en geniş 3 boyutlu (3B) elektromanyetik (EM) alan simülasyon tekniklerine sahip yazılım olan CST Studio Suite’i, sektör firmalarının kullanımına sunuyoruz. CST Studio Suite ile mühendisler, bileşen veya sistemleri, sanal prototipler aracılığıyla verimli bir şekilde analiz edebiliyor; böylece tasarım döngüsünü hızlandırabiliyor.

CST Studio Suite

CST Studio Suite; otomotiv, havacılık, yaşam bilimleri ve tüketici elektroniği dâhil olmak üzere, birçok endüstride bulunan yüksek frekanslı uygulamaların 3B EM alan simülasyonu için özelleşmiş bir yazılımdır.

Endüstri standardı haline gelmiş bir geliştirme aracı olan CST Studio Suite; antenler, filtreler, kuplörler, düzlemsel ve baskı devre kartları (PCB) dâhil çok katmanlı yapılar gibi yüksek frekanslı cihazların, hızlı ve doğru analiz edilmesine olanak sağlar. Mükemmel bir kullanıcı deneyimi ile CST Studio Suite, yüksek frekanslı tasarımların, EM davranışına ilişkin hızlı bir fikir verir.

CST Studio Suite’in kullanıcısına sağladığı faydalar, söyle sıralanabilir:

  • Kullanıcılar, antenlerden ışık darbelerine ve PCB’ye kadar geniş bir uygulama yelpazesini simüle etmek için, farklı çözüm teknikleri kullanan modüller arasından seçim yapabilir.
  • Kullanıcılar, yüksek frekanslı 3B EM Alan Simülasyonu ve PCB uygulamalarının Sinyal & Güç Bütünlüğü için, eksiksiz teknoloji çözümünden faydalanabilir.
  • Kullanıcılar, günümüzün zorlu elektromanyetik gereksinimleri için anten performansını değerlendirebilir ve bu performansı optimize edebilir.
  • Kullanıcılar, mekanik paketlemenin elektromanyetik uyumluluk (EMC) etkilerini analiz edebilir.

Daha fazla bilgi ve cazip fiyat avantaları için bize ulaşın!

Aktif Neser Elektronik Ltd.
Küçükbakkalköy Mahallesi Önder Sokak
Polat Alya No:11 D:2 34750 Ataşehir, İSTANBUL

E- posta:             info@aktifneser.com.tr
Web:                    www.aktifneser.com.tr
Telefon:              +90 216 577 6 999 – 6 998
Faks:                    +90 216 577 6 997

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.