Ana Sayfa Haberler 2020’ye Yeni Ofisinde Giren NUMESYS, MSI Dergisi Ziyaretinde Hedeflerini Paylaştı

2020’ye Yeni Ofisinde Giren NUMESYS, MSI Dergisi Ziyaretinde Hedeflerini Paylaştı

2019’un ekim ayından itibaren Hacettepe Teknopark’taki yeni ofisine taşınan NUMESYS, ANSYS çözümlerinde, sektörün güvenilir bir iş ortağı olmaya devam ediyor. NUMESYS Genel Müdürü Ekin Ersan, 19 Şubat’taki MSI Dergisi’ni ziyaretinde, firmanın, gelecek hedeflerine dair önemli bilgiler paylaştı.

2018 yılında kurulan NUMESYS, ANSYS çözümlerinin; satışı, teknik desteği ve eğitimleri konularında savunma ve havacılık sektörü başta olmak üzere birçok farklı alandan müşterilerine hizmet sunuyor. Anova ve Figes’in ortaklığında, onların tecrübe birikimi ile kurulan firma, hızla gelişti ve büyüdü. Ersan, NUMESYS’in, 2020 ve sonrası için en önemli ve süreklilik arz eden hedefinin müşteri memnuniyetini artırmak olduğunun altını çizdi ve şunları ekledi: “Ekim 2018’de 34 kişi olan çalışan sayımız bugün 64 kişiye ulaştı. Kurulduğumuzdan günden bugüne hızlı büyümemizi sürdürdük ve bu büyümenin devam edeceğini öngörerek yeni ofisimize taşındık. 2020 için güvenirlilik ve sürdürülebilirlik eksenindeki büyüme hedefimizi ise %15 olarak belirledik.”

NUMESYS’in faaliyet gösterdiği alanda rekabet koşullarının arttığını vurgulayan Ersan, daha çok gelişmek için iş birlikleri ve stratejik ortaklıklar kuracaklarını da kaydetti. Önceliklerinin müşteri memnuniyeti olduğunu belirten Ersan, bunun için benzersiz bir müşteri destek hattı kurmak için çalıştıklarını da belirtti. NUMESYS Learning Portal’ı herkese açık bir hale getireceklerini açıklayan Ersan, eğitimlerin ardından ise geçerliliği olan bir başarı sertifikası vereceklerini de ifade etti. MSI Dergisi’nin, NUMESYS’in kurulduğu günden beri her zaman destekçileri olduğunun altını çizen Ersan, gelecekte de bu iş birliğini sürdüreceklerini vurguladı.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.