Ana Sayfa Haberler Türksat Genel Müdürü Cenk Şen, Bayrağı, Hasan Hüseyin Ertok’a Devretti

Türksat Genel Müdürü Cenk Şen, Bayrağı, Hasan Hüseyin Ertok’a Devretti

Alper ÇALIK / a.calik@savunmahaber.com

Türksat Genel Müdürlüğü görevine, Yönetim Kurulu kararıyla uydu operasyonlarından sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekte olan Hasan Hüseyin Ertok atandı.

Türksat’ın Gölbaşı Yerleşkesi’nde bir devir teslim töreni düzenlendi ve törene, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç, Türksat Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Kemal Yüksek ve Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kolcu ile birlikte Türksat’ın üst yönetimi katıldı.

Yaklaşık 5 yıldır sürdürdüğü Genel Müdürlük görevini devreden Cenk Şen, görev süresi boyunca ekip olarak çok güzel işlere imza attıklarını vurguladıktan sonra, böyle önemli bir görevde hizmet yapmayı nasip ettiği için Allah’a şükrederek Türksat çalışanlarına yol arkadaşlıkları için teşekkür etti.

Genel Müdür olarak görevi devralan Hasan Hüseyin Ertok ise konuşmasında, Türksat’a verdiği hizmetlerden dolayı Şen’e teşekkür ettikten sonra, verilen görevin önemini vurgulayarak, bayrağı daha da ileriye taşımak için Türksat ailesi olarak gece gündüz demeden çalışacaklarını ifade etti.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.