Ana Sayfa Haberler YTÜ Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu’nun Düzenlediği Savunma Sanayi Zirvesi, İkinci Gün Oturumları ile Devam Ediyor

YTÜ Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu’nun Düzenlediği Savunma Sanayi Zirvesi, İkinci Gün Oturumları ile Devam Ediyor

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu tarafından düzenlenen Savunma Sanayi Zirvesi, 30 Mart’ta başlayan ikinci gün oturumları ile devam ediyor. Etkinlikte, savunma ve havacılık sanayisinin önde gelen kurum ve kuruluşlarından konuşmacılar ağırlanıyor. Bugünkü programda yer alan konuşmacılar şu şekilde:

  • ASELSAN Mikrodalga Bileşenler Tasarım Müdürü Şebnem Saygıner
  • AKCOAT İş Geliştirme Müdürü Murat Beyazlı
  • HAVELSAN  Robotik ve Otonom Sistemler Grubu Kara Platform Teknolojileri Takım Lideri Serhat Sertakan
  • STM Otonom Sistemler Proje Yöneticisi Enes Öztürk

YTÜ Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu’nun YouTube kanalı üzerinden takip edilebilen etkinlikte, oturum sırasında paylaşılan formla doldurularak, sertifika alınabiliyor.

Topluluğun YouTube Kanalı: https://lnkd.in/g9_GfXp

Etkinlik kapsamında ayrıca, Siber Güvenlik Farkındalık Eğitimi, İHA-1 ve İHA-0 Eğitimi ve Savunma Sanayi Temel Proje Yönetimi Eğitimi gibi pek çok eğitim düzenleniyor. Etkinlik sırasında düzenlenen çekilişler ile kamuflajlı çanta, taktik akıncı çantası, tişört ve termos gibi hediyeler veriliyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.