Ana Sayfa Haberler YTÜ Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu’nun Düzenlediği Savunma Sanayi Zirvesi Başladı

YTÜ Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu’nun Düzenlediği Savunma Sanayi Zirvesi Başladı

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu tarafından düzenlenen Savunma Sanayi Zirvesi, 29 Mart’ta gerçekleştirilen açılış oturumu ile başladı. Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir’in yaptığı açılış konuşması ile başlayan etkinlik, TUSAŞ Sistem Mühendisliği Müdürü Yasin Kaygusuz söz aldığı ilk oturum ile devam etti.

Etkinliğin devam eden bölümündeki konuşmacılar ise şu şekilde:

  • TÜBİTAK SAGE İş Geliştirme ve Strateji Birim Amiri Murat Yaşar Özen
  • FNSS firmasından Proje Müdürü Mustafa Kaplan
  • ASISGUARD Elektronik Sistem ve Tasarım Müdürü Cemil Kesik

YTÜ Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu’nun YouTube kanalı üzerinden takip edilebilen etkinlikte, oturum sırasında paylaşılan formlar doldurularak, sertifika alınabiliyor.

Topluluğun YouTube Kanalı: https://lnkd.in/g9_GfXp

Etkinlik kapsamında ayrıca, Siber Güvenlik Farkındalık Eğitimi, İHA-1 ve İHA-0 Eğitimi ve Savunma Sanayi Temel Proje Yönetimi Eğitimi gibi pek çok eğitim düzenleniyor. Etkinlik sırasında düzenlenen çekilişler ile kamuflajlı çanta, taktik akıncı çantası, tişört ve termos gibi hediyeler veriliyor.

 704 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.