Ana Sayfa Haberler CANiK TP9 Elite Combat’ın Artık Airsoft Sürümü de Var

CANiK TP9 Elite Combat’ın Artık Airsoft Sürümü de Var

CANiK TP9 Elite Combat model tabancaların airsoft (havalı) sürümü ilk kez tanıtıldı. CANiK markasının sahibi Samsun Yurt Savunma’nın (SYS) ve CYBERGUN’ın iş birliğiyle geliştirdikleri yeni modelin lansmanı, ABD’nin Las Vegas kentinde, 18-21 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilmekte olan SHOT Show 2022 fuarı sırasında yapıldı.

TP9 Elite Combat’ın, orijinaline sadık kalarak tasarlanan 6 mm’lik airsoft sürümü, hâlihazırda gerçek tabancada yer alan birçok özelliği barındırıyor. Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanıyor:

  • Optik nişangâh kullanımına uygun (optics ready) sürgü
  • Tabancanın atışa hazır olduğunu gösteren iğne kurulu göstergesi
  • Silent Arms Industries lisanslı susturucu ve kompansatörle uyumlu 14 mm çapında dişlere sahip namlu
  • Gerektiğinde şarjör hunisi de takılabilen genişletilmiş şarjör yuvası
  • Tetik emniyeti
  • Düz tetik

Ayrıca TP9 Elite Combat’ın basınçlı gazla çalışan airsoft modelinde, geri tepme özelliği de bulunuyor. Ürün bu özelliğiyle atıcıya daha gerçekçi bir atış hissi yaşatıyor. Airsoft oyuncuları, orijinaline benzer şekilde; siyah, sahra rengi ve çift tonlu olmak üzere 3 ayrı renkte gelen bu modeli, Nisan 2022’den itibaren CANiK’in ve CYBERGUN’ın resmi bayilerinde bulabilecek.

CANiK’in airsoft sürümlerinin geliştirilmesi süreci, SYS ve CYBERGUN tarafından, SHOT Show 2020’de atılan imzalarla başlamıştı.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.