Ana Sayfa Haberler 2’inci Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi, Sektörün Buluşma Noktası Olacak

2’inci Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi, Sektörün Buluşma Noktası Olacak

MÜSİAD Ankara tarafından düzenlenecek 2’inci Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi, savunma ve havacılık sanayisi firmalarını bir araya getirerek birçok güncel gelişmelerin ve sınır güvenliği konusundaki en son teknolojilerin masaya yatırılmasına imkân sağlayacak.

2-3 Ekim tarihlerinde, Hilton Garden Inn Ankara Gimat’ta gerçekleştirilecek zirvede; sanayiciler, bakanlık temsilcileri, akademisyenler, teknoloji uzmanları, askeri denetim ve sınır kontrolü uzmanları ile güvenlik güçlerinde görevli karar vericiler bir araya gelecek. Son teknoloji ürünlerin sergileneceği zirve, iş birlikleri ve önemli anlaşmalar için de zemin oluşturacak.

 F-35 Krizi Türk Savunma Sanayisini Geliştirecek 

MÜSİAD Ankara Savunma Sanayi ve Havacılık Sektör Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Altunbaş, zirve hakkında şunları söyledi: “Son günlerde yaşadığımız S-400 hava savunma sistemi ve F-35 Programı kaynaklı konular bir kez daha gösterdi ki Türkiye’nin kalbi savunma sanayisinde atıyor. Bugüne kadar yaşadığımız yaptırımlar, her zaman savunma sanayimizi ileriye taşımamıza aracılık etti. Türk mühendislerimiz geliştirdikleri yeni ürün, teknoloji ve ekipmanlar ile bu sektörde sağlam adımlarla ilerlediğimizi ortaya koyuyor. Bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi de sektörün tüm taraflarını bir araya getirecek. Zirvede milli ve yerli savunma sanayimizi hem ihtiyaçlarımızı karşılayan hem de ihraç eden bir konuma yükselmesi için yapılabilecekleri tartışacağız.”

2’inci Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi hakkında detaylı bilgi almak için www.militaryradarbordersecuritysummit.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 1,408 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.