Ana Sayfa Öne Çıkanlar 3. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda Öne Çıkanlar

3. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda Öne Çıkanlar

Anova Ar-Ge’ye, başarıyla tamamladığı millileştirme çalışmaları kapsamında, ASELSAN tarafından teşekkür belgesi verildi. Anova Ar-Ge Kurucu Ortağı Mustafa Gelişli (ortada), belgeyi, ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün (sağda) ve ASELSAN Yönetim Kurulu Üyesi Salih Kul’dan (solda) aldı.
Anova Ar-Ge tarafından millileştirme çalışmaları başarı ile tamamlanan Askeri Fan Ürün Ailesi.
Anova Ar-Ge’nin geliştirdiği AC/DC Dönüştürücüler.
Fuarda sergilenen sistemler arasında, FNSS’nin alt yüklenici olarak yer aldığı projede, ASELSAN ana yükleniciliğinde modernize edilen ZMA da vardı.
HAVELSAN Teknoloji Radar’ın (HTR) farklı faydalı yük kapasitesine sahip Pan-Tilt ürün ailesinin yeni üyeleri.
İNDES Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Melih Özkan (ortada), “ASELSAN Onaylı Yan Sanayi Firması” belgesini, ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün (sağda) ve ASELSAN Yönetim Kurulu Üyesi Salih Kul’dan (solda) aldı.
Sarsılmaz, sub kompakt sınıfındaki SAR 9 SC’yi ilk kez sergiledi.
Sarsılmaz, fuarda görücüye çıkardığı SAR 9 SP modelini, Özel Kuvvetler Komutanlığı ve Özel Harekât Başkanlığının ihtiyaçları kapsamında geliştirdi.
Sarsılmaz’ın ilk kez sergilediği silahlardan biri de SAR 56 piyade tüfeği oldu.
Sarsılmaz, SAHA EXPO 2020 fuarında sanal olarak sergilediği SAR 762 MT makineli tüfeği, fiziksel olarak ilk kez sergiledi.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.