Ana Sayfa Haberler 4. e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi, Coronavirüs Nedeniyle 24 Eylül’e Ertelendi

4. e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi, Coronavirüs Nedeniyle 24 Eylül’e Ertelendi

4. e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi organizatörleri, 19 Mart’ta gerçekleştirilmesi planlanan etkinliğin, 24 Eylül’e ertelendiğini duyurdu. Açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

“Tüm dünyada hızla yayılmakta olan ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından bulaşıcı olarak nitelendirilen Covid-19 virüsü kaynaklı salgın hastalık ile ilgili Türkiye’de de vakalar görülmeye başlanmıştır. Alınacak tedbirler kapsamında, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan toplantıda alınan kararlar ve Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulunun kararına uygun olarak, Ticaret Bakanlığı tarafından, 16 Mart – 30 Nisan arasında Türkiye’de düzenlenecek tüm ulusal ve uluslararası etkinlikler, 1 Mayıs sonrasındaki döneme ertelenmiştir.

Bu kararlar doğrultusunda, 19 Mart’ta düzenlenmesi planlanan 4. e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi, 24 Eylül tarihine ertelenmiştir. Etkinlik, daha önce planlandığı gibi Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu binasında gerçekleştirilecektir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.