Ana Sayfa Haberler 4. Siber Savaş ve Güvenlik Konferansı, 20-21 Kasım’da, Ankara’da

4. Siber Savaş ve Güvenlik Konferansı, 20-21 Kasım’da, Ankara’da

Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) himayelerinde, Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi tarafından düzenlenecek 4. Siber Savaş ve Güvenlik Konferansı, 20-21 Kasım tarihlerinde, Congresium Ankara’da gerçekleştirilecek.

Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir tarafından açılışı gerçekleştirilecek konferans, 2 gün boyunca siber güvenlik sektöründe yer alan yerli ve yabancı katılımcıları, firmaları, kamu ve akademi temsilcilerini bir araya getirecek. Sektörün önde gelen isimlerinin konuşmacı olarak yer alacağı konferansın teması ise “Siber Güvenlikte Küresel Oyuncu Nasıl Olunur?” olarak belirlendi.

“Küresel Siber Güvenliğe Bakış”, “Uluslararası Firmalarla İş Birliği” ve “Global Pazara Ulaşım Yolları” gibi konu başlıklarının yer alacağı konferansta, ayrıca, “Dijital Çağda Siber Savaşlar”, “Silah Sistemlerindeki Siber Güvenlik”, “Siber Güvenlik Teknolojilerindeki Yol Haritası” gibi konular da uluslararası siber güvenlik uzmanları tarafından masaya yatırılacak. Siber güvenlik sektöründe çalışan kadınları bir araya getiren bir panelin de yer alacağı konferansta, iki ülke ile de iş birliği anlaşmaları imzalanacak.

Konferansa kayıt yaptırmak için: www.icwcturkey.com

 1,219 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.