Ana Sayfa Haberler 4. Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesinin Yeni Tarihi Belli Oldu

4. Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesinin Yeni Tarihi Belli Oldu

MÜSİAD Ankara, 20 Şubat’ta yaptığı açıklamada, Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle ertelenen 4. Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği (MRBS) zirvesinin 21-22 Mart tarihlerinde gerçekleştirileceğini duyurdu. Zirve, Ankara’da, Hacettepe Beytepe Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

MÜSİAD Ankara’nın; İçişleri Bakanlığı, Millî Savunma Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Savunma Sanayii Başkanlığından temsilcilerin yanı sıra Türk savunma ve havacılık sanayisinden temsilcilerin katılımıyla düzenleyeceği etkinlikte, yerli ve yabancı kuruluşlar stant açacak.

Sınır güvenliğine yönelik yenilikçi çözümlerin sunulacağı ve teknolojilerin sergileneceği, Türkiye’deki uzay çalışmalarının geleceğinin tartışılacağı zirvede, yerli ve milli üreticilerin ihracat potansiyeli taşıyan ürünlerini yabancı ülke temsilcileriyle buluşturma fırsatı yakalaması ve iş birliği anlaşmalarının imzalanması hedefleniyor. 

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.