Ana Sayfa Haberler 4’üncü Kara Sistemleri Semineri’nin Sponsorları Artıyor

4’üncü Kara Sistemleri Semineri’nin Sponsorları Artıyor

Kara Sistemleri Semineri

Alper ÇALIK / savunmahaber.com

Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB)’nın desteğiyle icra edilecek olan 4’üncü Kara Sistemleri Semineri (KSS)’ne, sponsor olarak katılım sağlayan firma sayısı artmaya devam ediyor.

İlk kez 2012 yılında gerçekleştirilen ve o tarihten günümüze 2 yılda bir düzenlenmeye başlayan KSS, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, bu yıl da ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 5-6 Kasım tarihlerinde düzenlenen seminer, Türkiye’nin, kara sistemlerine özel olarak gerçekleştirilen en önemli etkinliği olarak öne çıkıyor.

Bir askeri kara platformunun ömür devri sürecindeki paydaşlar olan; Ar-Ge kuruluşları, tedarik makamı ve üreticileri bir araya getiren KSS, sektördeki pek çok firma tarafından ilgi görüyor. MSI Dergisi’nin etkinliğin tek resmi yayını ve basın sponsoru olarak katkı verdiği 4’üncü KSS’nin oturum sponsorları arasına son olarak ASELSAN da katıldı.

Sponsorluklarını daha önceki tarihlerde ilan eden diğer kurum ve kuruluşlar ise şöyle:

– Oturum sponsorları: Nova Power, Onur Mühendislik ve Transvaro.

– Stant açacak firmalar: Anova, Berkin Mühendislik, CTech ve UDEA.

– Üniversiteler: Atılım Üniversitesi.

En son 2016 yılında düzenlenen ve 2 gün süren KSS’ye, 800 kişi kayıt yaptırmış, 2 ayrı salonda 22 sunumun gerçekleştirildiği seminerde, toplam 36 firma ve kurum stant açmıştı.

Kayıt yaptırmak koşuluyla bireysel katılımın ücretsiz olduğu 4’üncü KSS hakkında detaylı bilgi için:

http://www.karasistemlerisemineri.com/

 1,215 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.