Ana Sayfa Haberler 9’uncu Deniz Sistemleri Semineri Yaklaşıyor

9’uncu Deniz Sistemleri Semineri Yaklaşıyor

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı (Dz.K.K.lığı) ve Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) tarafından da desteklenen Deniz Sistemleri Semineri (DSS)’nin 9’uncusu, 14-15 Ekim tarihlerinde, Ankara’da ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi (KMM)’nde gerçekleştirilecek.

MSI Dergisi’nin tek resmi yayın ve basın sponsoru olarak katkı verdiği seminer, sektörü ve bu alandaki karar vericileri bir araya getirecek. Birçok savunma ve havacılık sanayisi firmasının stant açarak kabliyetlerini sergileyeceği etkinlikte, deniz sistemleri alanındaki gelişmelere dair konferanslar ve paneller de düzenlenecek. 8’inci DSS’nin katılımcıları arasında, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ve Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir gibi önemli isimler de yer almıştı. Bu sene düzenlenecek etkinliğe de Dz.K.K.lığı ve SSB’den üst düzey katılım bekleniyor.

8’inci Deniz Sistemleri Semineri’ne, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal da katılmıştı.

 

İlk kez 2008 yılında organize edilen etkinlik, 2013 yılına kadar her yıl düzenlendi. Etkinlik bu tarihten sonra ise 2 yılda bir olacak şekilde gerçekleştirilmeye başlandı. 2017 yılında gerçekleştirilen 8’inci DSS’de, SSB ve misafir konuşmacıların sunumlarının yanı sıra 46 sunum yapılmış, 36 kurum ve kuruluş da etkinliğin düzenlendiği ODTÜ KMM’deki fuaye alanında stant açmışlardı.

 

8’inci Deniz Sistemleri Semineri’ne birçok ülkenin askeri ateşesi de katılmıştı.

 1,230 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.