Ana Sayfa Haberler 9’uncu Deniz Sistemleri Semineri’nin Tarihi Yaklaştıkça Sponsorlar da Netleşiyor

9’uncu Deniz Sistemleri Semineri’nin Tarihi Yaklaştıkça Sponsorlar da Netleşiyor

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı (Dz.K.K.lığı) ve Savunma Sanayii Başkanlığının (SSB) desteğiyle icra edilecek olan 9’uncu Deniz Sistemleri Semineri (DSS)’nin tarihi yaklaşıyor. 14-15 Ekim tarihlerinde, Ankara’da ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi (KMM)’nde düzenlenecek seminerin sponsor firmaları da gün yaklaştıkça netleşmeye devam ediyor.

9’uncu DSS’nin bugüne kadar açıklanan ana sponsorları; ASELSAN, STM ve HAVELSAN oldu. Seminerin oturum sponsorluğunu ise ARMELSAN, Berkin Mühendislik, JFD, Navantia, NOVA Power Solutions, ONUR Mühendislik A.Ş., ROKETSAN, TÜBİTAK MAM ve YALTES üstlendi.

MSI Dergisi’nin tek resmi yayın ve basın sponsoru olarak katkı verdiği seminer, sektörü ve bu alandaki karar vericileri bir araya getirecek. Birçok savunma ve havacılık sanayisi firmasının stant açarak kabiliyetlerini sergileyeceği etkinlikte, deniz sistemleri alanındaki gelişmelere dair konferanslar ve paneller de düzenlenecek.

8’inci DSS’nin katılımcıları arasında, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ve Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir gibi önemli isimler de yer almıştı. Bu sene düzenlenecek etkinliğe de Dz.K.K.lığı ve SSB’den üst düzey katılım bekleniyor.

İlk kez 2008 yılında organize edilen etkinlik, 2013 yılına kadar her yıl düzenlendi. Etkinlik bu tarihten sonra ise 2 yılda bir olacak şekilde gerçekleştirilmeye başlandı. 2017 yılında gerçekleştirilen 8’inci DSS’de, SSB ve misafir konuşmacıların sunumlarının yanı sıra 46 sunum yapılmış, 36 kurum ve kuruluş da etkinliğin düzenlendiği ODTÜ KMM’deki fuaye alanında stant açmışlardı.

 1,753 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.