Ana Sayfa Haberler Maslak TSK Eğitim Vakfı Öğrenci Yurdu İnşası Serban İnşaat’a Emanet

Maslak TSK Eğitim Vakfı Öğrenci Yurdu İnşası Serban İnşaat’a Emanet

Endüstriyel yapı sektörüne yönelik faaliyetlerinin yanı sıra son yıllarda kritik tesislerin inşasında da görev alan Serban İnşaat, TSK Eğitim Vakfı Öğrenci Yurdu’nun İstanbul Maslak’taki yeni binası için çalışmalarına devam ediyor. Firma, 26 Nisan’da yayınladığı basın bülteniyle yurdun yapımına kısa süre önce başladığını duyurdu. 2023 yılında teslim edilmesi planlanan öğrenci yurdu, 10 kattan oluşacak ve 826 yatak kapasitesiyle faaliyete geçecek.

Yurt, öğrencilerin barınma ihtiyacını karşılamasının yanı sıra onların sosyal yaşamlarına katkı sağlayacak ve lobi ve sosyal tesis gibi alanları da içerecek. Depreme dayanıklı temeller üzerine inşa edilen yurdun, uzun yıllar hizmet vermesi planlanıyor. Bir Açık Holding şirketi olan Serban İnşaat, kamu ve özel sektörde birçok projede görev alıyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.