Ana Sayfa Manşet Ader Savunma, Yeni Fırsatlara Kapı Araladı

Ader Savunma, Yeni Fırsatlara Kapı Araladı

Savunma ve havacılık sanayisine, hassas yüzey işlem hizmetleri sunan Ader Savunma, SAHA EXPO’da, hem mevcut iş birliklerini güçlendiren hem de yeni iş birliklerine kapı aralayan temaslarda bulundu.

Ader Savunma Genel Müdürü Sarp Keskin, SAHA EXPO katılımlarıyla ilgili değerlendirmelerini şöyle aktardı: “SAHA EXPO 2022’nin, tıpkı geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bizler için yine oldukça verimli geçtiğini söyleyebilirim. Organizasyona katılmaya başladığımız tarihten bu yana, iş birliği yaptığımız çözüm ortaklarımızın sayısının giderek arttığını da gözlemliyoruz.

Bu yılki organizasyona baktığımızda, sahip olduğumuz proseslerimiz ve ASELSAN, Baykar, FNSS, Roketsan, Nurol Makina gibi ana sanayi firmalarının önemli bir tedarikçisi olmamız sebebiyle katılımcılardan büyük ilgi gördüğümüzü söyleyebilirim. Güven ve kalite anlamında sektördeki yerimizi sağlamlaştırdığımızı gördük. SAHA EXPO’da, yepyeni fırsatlara kapı araladık.

SAHA EXPO, Ader Savunma’nın gelişiminin bir parçası oldu. Aldığımız tüm olumlu geri dönüşler neticesinde, kaliteden ödün vermeden geliştirdiğimiz proseslerle bu yolda ilerlemeye devam ediyoruz. Yüzlerce potansiyel müşteri ve iş ortağıyla buluşma imkânı sunan SAHA EXPO’nun bir sonrakini sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.