Ana Sayfa Haberler AEI Systems, ANOVA ve Unidef, Silah Sistemleri Entegrasyonu için El Sıkıştı

AEI Systems, ANOVA ve Unidef, Silah Sistemleri Entegrasyonu için El Sıkıştı

MSI Dergisi’nin 185’inci sayısında yayımlanan DSEI 2019 Özel Dosyası’nın İlk Bölümü’nde yer alan haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

AEI Systems, ANOVA ve Unidef, fuarın ilk gününde düzenlenen törenle bir iş birliği anlaşması imzaladı. SAHA İstanbul standında düzenlenen ve Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir’in de katıldığı törende, imzaları atanlar; AEI Systems Yönetici Müdürü Simon Angel, Anova Şirketler Grubu Ortağı Dursun Öner ve Unidef Yönetim Kurulu Üyesi Cem Kurter oldu.

Soldan sağa: Anova Şirketler Grubu Ortakları Mustafa Özel Gelişli ve Dursun Öner, SAHA İstanbul Genel Sekreteri İlahmi Keleş, Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, AEI Systems Yönetici Müdürü Simon Angel, Unidef Yönetim Kurulu Üyesi Cem Kurter ve Anova Şirketler Grubu Ortağı Emre Öztürk.

 

Anlaşma kapsamında, AEI’nin 30×113 mm’lik VENOM otomatik top sistemine özel bir esnek mermi yolu geliştirilecek ve silah sistemine entegre edilecek. İş birliği anlaşması, AEI Systems’in üretmekte ve geliştirmekte olduğu diğer tüm top sistemlerinin; alt bileşenlerinin tasarlanması, geliştirilmesi ve üretilmesini de kapsıyor.

AEI Systems’in, 30×113 mm’lik VENOM otomatik top sistemi entegre edilen kule çözümü.

 1,066 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.