Ana Sayfa Haberler Aeros, Bilkent CYBERPARK’taki Yeni Ofisine Taşındı

Aeros, Bilkent CYBERPARK’taki Yeni Ofisine Taşındı

Aeros, savunma sanayisi ve sivil havacılık alanında yürüttüğü projeler ve artan iş hacminin bir sonucu olarak Ocak ayı itibarıyla faaliyetlerini Bilkent CYBERPARK’taki yeni ofisinde sürdürmeye başladı. Firma, hâlihazırda 7 adet farklı tasarım ve 3 adet test projesini yürütüyor.

Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Çora, bu gelişmenin Aeros açısından önemine ilişkin şunları söyledi: “Bilkent CYBERPARK’taki yeni ofisimizde, savunma sanayimizin gözbebeği projelerde yıllarca emek veren deneyimli uzman mühendislerimiz ile özenle seçilmiş genç mühendislerimizin bir arada çalışabileceği, verimli bir çalışma ortamı yarattık. Mevcut ve potansiyel projelerimizin ihtiyaçları doğrultusundaki tüm altyapı gerekliliklerini uyguladık. Bölgedeki diğer sektör firmalarına yakın olmak da bize güç katacak. Savunma ve havacılık sektöründe tasarım ofisi olarak hizmet verecek şekilde kurguladığımız Aeros’un, teknoloji ekosistemine bu kadar yakın olmasının avantajlarını en iyi şekilde kullanmayı hedefliyoruz. Bilkent CYBERPARK yönetimine, süreçteki tüm destekleri için çok teşekkür ediyoruz. Sektördeki paydaşlarımızı da yeni ofisimize davet ediyoruz.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.