Ana Sayfa Haberler Aeros, Yetkinliklerini AS9100D Sertifikası ile Tescilledi!

Aeros, Yetkinliklerini AS9100D Sertifikası ile Tescilledi!

Aeros, savunma ve havacılık sektörünün hizmetine sunduğu mühendislik hizmetlerindeki kalitesini, 3 Şubat tarihi itibarıyla geçerlilik kazanan AS9100D sertifikası ile belgeledi. Firmanın, havacılık ve uzay sanayisinde kullanılacak mekanik parçalara, elektronik bileşenlere ve aviyonik sistemlere yönelik proje geliştirme, tasarım, analiz, prototip üretimi faaliyetlerini kapsayan bu belgelendirme ile kalite yönetim sistemindeki olgunluk seviyesi de tescillendi.

Aeros Genel Müdürü Verda Çora, AS9100D kalite belgesini almalarıyla ilgili şunları söyledi: “Savunma ve havacılık alanında, sistem ve tasarım mühendisliği anlamında hizmet verdiğimiz projeler için AS9100D kalite belgesine sahip olmak yol haritamızda önemli aşamalardan biriydi. Havacılık alanındaki projelerimiz için gerekli olan tüm süreçleri şirketimiz için oluşturduk, proje uygulamalarını gerçekleştirdik ve ‘sıfır bulgu’ ile tek seferde denetimlerden geçtik. AS9100D kalite belgesine ek olarak; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Güvenliği Yönetim Sistemi onaylarımızı da aldık. Üzerinde çalıştığımız projeler gereği yetkinliklerimizin gösterimi için gerekli diğer belgelerimizi de tamamlıyoruz.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.