Ana Sayfa Özel DosyalarIDEF 2021 AKSA RunFlat’tan, Dünya Standartlarında Jantlar ve Balistik Camlar

AKSA RunFlat’tan, Dünya Standartlarında Jantlar ve Balistik Camlar

AKSA RunFlat’in balistik cam çözümleri, EN 1063 standardı kapsamındaki BR7 seviyesindeki testleri başarıyla geçti.

Patlak gider (run-flat) tekerlekler konusunda sunduğu çözümleriyle tanınan AKSA RunFlat, bu yılki fuarda, yerli olarak geliştirdiği balistik cam çözümlerini ve farklı ebatlardaki alüminyum ve çelik jantlarını ilk kez sergiledi. Firmanın standında ayrıca, ürün ailesinin amiral gemisi konumundaki patlak gider çözümleri de yer aldı. Sergilediği tüm ürünleri için dünya çapında otorite konumunda olan kuruluşlardan sertifikalar alan firma, fuarda bu konuyu ön plana çıkardı.

AKSA RunFlat, ürün ailesini, farklı ebatlardaki alüminyum ve çelik jantlarla genişletti.

AKSA RunFlat’ın yurt içindeki çözüm ortakları ile birlikte ürettiği balistik cam çözümleri, EN 1063 standardı kapsamındaki en yüksek koruma düzeyi olan BR7 seviyesinde koruma sağlıyor. Bu camlar, 7,62×51 mm çapındaki çelik çekirdekli mermileri ve daha düşük tehditleri durdurabiliyor. Ürünlerin sunduğu koruma kabiliyeti, testlerle de doğrulandı. Firma, BR7 koruma seviyesini, normalde 80 mm kalındığındaki bir cam çözümü ile sağlıyor. Bununla birlikte AKSA RunFlat’ın, çeşitli kısıtlardan dolayı daha ince bir koruma çözümünü tercih eden müşterileri için farklı bir teknoloji ile geliştirdiği ve aynı koruma seviyesini, 34 mm’lik kalınlıkla sağlayan bir cam çözümü de bulunuyor. Ayrıca firmanın ürün gamında, EN 1063 standardı kapsamındaki daha düşük koruma seviyeleri için de çözümler yer alıyor.

AKSA RunFlat, amiral gemisi konumundaki patlak gider (run-flat) ürünlerini, FINABEL sertifikası almış şekilde sergiledi.

AKSA RunFlat, ürün gamına yeni eklediği jantları, özgün olarak tasarlıyor. Ürünler, firmanın yerli çözüm ortakları tarafından, çelik ya da alüminyumdan üretiliyor. 8Jx17 inç, 10.00×20.00 inç ve 11.00×20.00 inç gibi farklı ebatlardaki bu ürünler, müşteri ihtiyaçlarına göre, tek parçalı, cıvatalı ya da segmentli olabiliyor. Bu jantlar, 1,5 tondan 6 tona kadar farklı yükleri taşıyabilecek şekilde imal ediliyor. AKSA RunFlat’ın jant ürün ailesi de bu alanda kabul gören uluslararası standartlardaki testlere tabii tutuldu ve ürünler ilgili sertifikaları almayı başardı.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.