Ana Sayfa Haberler ALA’dan Havacılık ve Uzay Sektörüne Yönelik Gelişmiş Lojistik Çözümler

ALA’dan Havacılık ve Uzay Sektörüne Yönelik Gelişmiş Lojistik Çözümler

MSI Dergisi’nin IDEF 2019 Deniz Sistemleri Özel Sayısı’nda yayımlanan içerik, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

İngiltere, İtalya, Fransa, İsrail ve ABD’de faaliyet gösteren ve bu ülkelerde ofisleri bulunan ALA, havacılık ve uzay pazarı için distribütörlük ve tedarik zinciri hizmetleri sunan bir firma. Savunma ve havacılık pazarlarına yönelik C sınıfı malzemeler konusunda uzmanlaşmış olan ALA’nın, sektörün önde gelen oyuncularına yönelik entegre lojistik destek hizmetleri konusundaki deneyimi uzun yıllara dayanmaktadır.

ALA’nın distribütörlüğünü yaptığı ve yönetim faaliyetlerini sürdürdüğü ürünler arasında; bağlantı elemanlarını; elektrik, elektronik ve hidrolik bileşenleri ve iç parçaları; montaj alt gruplarını; bakım, onarım, yenileme ve satış sonrası hizmetlerle ilgili parçaları; metal bazlı ham maddeleri ve endirekt malzemeler ile ekipmanları saymak mümkündür.

Sabit kanatlı hava araçlarına, döner kanatlı hava araçlarına; hava aracı gövdesi, motoru ve sistemlerine; küçük çaplı uydulara ve füze platformlarına yönelik hizmetler sunan ALA, faaliyetleri aracılığıyla orijinal ekipman üreticilerini, alt yüklenicileri, birinci kademe tedarikçileri ve bakım, onarım, yenileme çalışmaları yürüten kuruluşları desteklemektedir.

 

 2,786 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.