Ana Sayfa AMAC Gündemi AMAC 2022 Balosu Sponsorları, AMAC Ekibi ile Teşekkür Yemeğinde Buluştu

AMAC 2022 Balosu Sponsorları, AMAC Ekibi ile Teşekkür Yemeğinde Buluştu

Türkiye’de görev yapan yabancı askeri ataşelerin oluşturduğu AMAC’ın (Ankara Military Attaché Corps / Ankara Askeri Ataşeler Birliği) düzenlediği AMAC 2022 Balosu’nun ana sponsoru MSI Dergisi ve sponsorları AMAC Magazine, BİTES, KİM Teknoloji ve Nurol Makina’nın temsilcileri ile AMAC temsilcileri, 21 Kasım’da, Ankara’da, teşekkür yemeğinde buluştu.

Yemekte, AMAC Başkan Yardımcısı ve Hollanda Savunma Ataşesi Albay Jan Derk Blikman, AMAC Magazine Proje Koordinatörü ve Avusturya Savunma Ataşesi Albay Thomas Rapatz ve AMAC Balo Sorumlusu İspanya Savunma Ataşesi Albay Ángel Sevillano Queipo De Llano, sponsor firma yetkililerine destekleri için teşekkür etti.  

Yemeğe; MSI Dergisi İş Geliştirme Koordinatörü Şebnem Asil, AMAC Magazine Genel Yayın Yönetmeni Vehbi Tunca, AMAC Magazine Dış İlişkiler Koordinatörü Mustafa Kemal Kahraman, BİTES Genel Müdürü Uğur Coşkun ve Kıdemli Danışmanı Ümit Yıldız, KİM Teknoloji Danışmanı Metin Tüfekçi ve Pazarlama Uzmanı Cem Büyükmıhcı, Nurol Makina Genel Müdür Yardımcısı Anıl Karel ve İş Geliştirme Direktörü Mehmet Çorbacıoğlu da katıldı. Katılımcılar, ilişkilerin ve iş birliklerinin 2023 yılında devam etmesi temennisinde bulundu.

AMAC 2022 Balosu, 16 Eylül’de, Ankara’da gerçekleştirilmiş ve 41 ülkenin askeri ataşesini bir araya getirmişti.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.