Ana Sayfa AMAC Gündemi AMAC 2023 Kış Konferansı Yaklaşıyor: Hazırlıklar, Koordinasyon Toplantısında Ele Alındı

AMAC 2023 Kış Konferansı Yaklaşıyor: Hazırlıklar, Koordinasyon Toplantısında Ele Alındı

Soldan sağa: AMAC Kış Konferansı Koordinatörü ve Almanya Savunma Ataşe Yardımcısı Yarbay Thorsten Linke, AMAC Magazine Dış İlişkiler Koordinatörü Mustafa Kemal Kahraman ve AMAC Magazine Proje Koordinatörü ve Avusturya Savunma Ataşesi Albay Thomas Rapatz

AMAC Magazine Proje Koordinatörü ve Avusturya Savunma Ataşesi Albay Thomas Rapatz ile AMAC Winter Conference (Kış Konferansı) Koordinatörü ve Almanya Savunma Ataşe Yardımcısı Yarbay Thorsten Linke, 11 Kasım’da, AMAC Magazine ve MSI Dergisi’ni ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında, Şubat ayının 2. yarısında, Kayseri’de yapılması planlanan ve Ankara Askeri Ataşeler Birliği AMAC (Ankara Military Attaché Corps) üyelerinin katılacağı AMAC 2023 Kış Konferansı koordinasyon toplantısı da gerçekleştirildi. Toplantıda, Türk savunma ve havacılık sanayisinin AMAC Kış Konferansı’na katılımına ilişkin konular ve organizasyona ilişkin hazırlık çalışmaları ele alındı.


KİM Teknoloji ana sponsorluğunda gerçekleştirilen AMAC 2022 Kış Konferansı’na, 40 farklı ülkeden toplam 47 askeri ataşe katılmıştı.

AMAC 2022 Kış Konferansı’na, 40 Ülkeden 47 Askeri Ataşe Katılmıştı

KİM Teknoloji, Meteksan Savunma, Nurol Makina ve Türksat’ın sponsor olduğu AMAC 2022 Kış Konferansı’na, 40 farklı ülkeden, toplam 47 askeri ataşe katılmıştı. Konferansa katılan sponsor firma yetkilileri, yaptıkları sunumların yanı sıra askeri ataşelerle bire bir görüşmeler de gerçekleştirerek hem firmalarını hem de ürün, hizmet ve kabiliyetlerini tanıtma fırsatı bulmuştu.

Sponsor firma yetkilileri AMAC üyeleri ile bir arada.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.