Ana Sayfa AMAC Gündemi AMAC’ın Geleneksel Anıtkabir Ziyareti ve Genel Kurul Toplantısı Tamamlandı

AMAC’ın Geleneksel Anıtkabir Ziyareti ve Genel Kurul Toplantısı Tamamlandı

AMAC üyeleri, geleneksel hale gelen Anıtkabir ziyaretlerini, 25 Kasım’da gerçekleştirdi. Ziyaretin ardından, AMAC Genel Kurul Toplantısı da gerçekleştirildi.

Anıtkabir ziyareti, askeri ataşelerin, AMAC Başkanı ve Tunus Askeri Deniz ve Hava Ataşesi Tuğgeneral Tarek Baccouche’nin liderliğinde, Aslanlı Yol’dan Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine yürüyüşü ile başladı. Çelenk bırakılması ve saygı duruşunun ardından, Anıtkabir önünde grup fotoğrafı çekildi. Daha sonra Anıtkabir Özel Defteri’ni imzalayan Tuğgeneral Baccouche, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Türkiye Cumhuriyeti’nin saygı ve hayranlık uyandıran en seçkin lideri Mustafa Kemal Atatürk! İkinci kez AMAC adına, Türk milleti ve onun büyük liderine saygılarımı sunmaktan onur duyuyorum. Huzur içinde yat.”

AMAC Başkanı ve Tunus Askeri Deniz ve Hava Ataşesi Tuğgeneral Tarek Baccouche, Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı.

Aynı gün AMAC üyeleri, 2020 AMAC Genel Kurul Toplantısı’na katılmak üzere Merkez Orduevi’nde bir araya geldi. Toplantıda, AMAC üyelerinin resmi dergisi, aynı zamanda MSI Dergisi’nin kardeş yayını olan AMAC Magazine ile ilgili bir sunum da yapıldı. MSI Dergisi İş Geliştirme Koordinatör Yardımcısı Hande Çalık, sunumunda, AMAC Magazine ekibine, Pazarlama ve İş Geliştirme Koordinatörü olarak katılan Banu Özkaya’yı AMAC üyelerine takdim etti ve AMAC Magazine’in 2021 planları hakkında bilgi verdi.

MSI Dergisi İş Geliştirme Koordinatör Yardımcısı Hande Çalık

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.