Ana Sayfa AMAC Gündemi AMAC Başkanı Kurmay Albay Rapatz, AMAC Magazine Proje Sorumluluğunu Kurmay Albay Verbist’e Devretti

AMAC Başkanı Kurmay Albay Rapatz, AMAC Magazine Proje Sorumluluğunu Kurmay Albay Verbist’e Devretti

Avusturya Savunma Ataşesi ve AMAC Başkanı Kurmay Albay Thomas Rapatz ile Belçika Savunma Ataşesi ve AMAC Magazine Proje Sorumlusu Kurmay Albay Bart Jan A. Verbist, 29 Kasım’da, AMAC Magazine ve MSI Dergisi’nin ofislerini ziyaret etti. Kurmay Albay Rapatz, ziyaret sırasında, geçtiğimiz dönemde üstlendiği AMAC Magazine Proje Sorumluluğu görevini, Kurmay Albay Verbist’e devretti.

AMAC Magazine Genel Yayın Yönetmeni Vehbi Tunca ve AMAC Magazine Dış İlişkiler Koordinatörü Mustafa Kemal Kahraman ile bir toplantı yapan Kurmay Albay Rapatz ve Kurmay Albay Verbist, önümüzdeki dönemde AMAC Magazine ile ilgili yapılacak çalışmalara dair görüş alışverişinde de bulundu. Kurmay Albay Rapatz ve Kurmay Albay Verbist, AMAC Magazine’in önümüzdeki dönemde de AMAC camiası ve Türk savunma ve havacılık sektörü arasında oynadığı köprü rolünün güçlenerek devam etmesini hedeflediklerini vurguladılar.

Soldan sağa: Belçika Savunma Ataşesi ve AMAC Magazine Proje Sorumlusu Kurmay Albay Bart Jan A. Verbist , Avusturya Savunma Ataşesi ve AMAC Başkanı Kurmay Albay Thomas Rapatz ve AMAC Magazine Dış İlişkiler Koordinatörü Mustafa Kemal Kahraman

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.