Ana Sayfa Haberler AMAC Başkanı Tuğgeneral Kipling V. Kahler, AMAC Magazine ve MSI Dergisi’ni Ziyaret Etti

AMAC Başkanı Tuğgeneral Kipling V. Kahler, AMAC Magazine ve MSI Dergisi’ni Ziyaret Etti

A.Şamil DEMİRSÖZ s.demirsoz@savunmahaber.com

AMAC Başkanı ve ABD Savunma Ataşesi Tuğgeneral Kipling V. Kahler, AMAC Dergisi Yayın Kurulu üyesi ve Romanya Savunma Ataşesi Albay Iulian-Alin Done ile birlikte, 17 Şubat’ta, AMAC Magazine ve MSI Dergisi’nin ofislerini ziyaret etti.

Tuğgeneral Kahler toplantıda, AMAC Magazine ve MSI Dergisi çalışanlarına böylesine bilgilendirici ve profesyonel bir dergi çıkardıkları için teşekkür etti. Daha sonra birçok AMAC faaliyetinin pandemi nedeniyle iptal edilmesi veya ertelenmesinin ne kadar talihsiz olduğunu, ancak AMAC personelinin mümkün olduğunca önlemler alarak faaliyetleri planlamaya ve yürütmeye devam ettiklerini ifade etti.  General Kahler, AMAC Magazine ve MSI Dergisi’nin ortaklarından gelen sponsorluk düzeyinin artırılmasının AMAC üyeleri ile Türk savunma sanayii arasındaki etkileşimi artırmaya hizmet edeceğini de değerlendirdi. Bu sponsorlukların aynı zamanda, sponsor ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliklere AMAC üyelerinin ve ailelerinin katılımlarını arttırma yönünde hizmet edebileceğini de ekledi.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.