Ana Sayfa Haberler AMAC Magazine’in İlk Özel Sayısı, IDEF Fuarında Sektörle Buluşuyor

AMAC Magazine’in İlk Özel Sayısı, IDEF Fuarında Sektörle Buluşuyor

Türk savunma ve havacılık sektörü ile Ankara Askeri Ataşeler Birliği AMAC’a (Ankara Military Attaché Corps) üye askeri ataşelerin buluşma noktası olan AMAC Magazine, ilk özel sayısıyla IDEF’te sektör temsilcileriyle buluşmaya hazırlanıyor. AMAC’ın resmi yayını olan AMAC Magazine’in IDEF’21 Özel Sayısı’nda, sektörün önde gelen kurum ve kuruluşlarının fuara özel olarak hazırlanan içerikleri yer alıyor. 17-20 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek IDEF fuarının basın sponsorlarından biri olan AMAC Magazine, kardeş yayını MSI Dergisi ile birlikte katıldığı IDEF’te, fuaye alanındaki F02 numaralı standında misafirlerini ağırlayacak. IDEF fuarı özel içeriğiyle hazırlanan ve aynı zamanda Ağustos sayısı olan bu sayı, normal dağıtımın yanı sıra fuar süresince yabancı heyetlere de ulaştırılacak.

AMAC Magazine IDEF’21 Özel Sayısı’nda yer alan konuların bir kısmı, fuarın başlamasıyla birlikte, MSI Dergisi’nin de desteğiyle derginin sosyal medya hesapları aracılığıyla sektör kamuoyuyla paylaşılacak. Bu konular arasında; Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık Piyade ve Türk Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Naki Polat’ın yanı sıra AMAC Başkanı ve Amerika Birleşik Devletleri Savunma Ataşesi Tuğgeneral Kipling V. Kahler’in, IDEF’e ve sektöre yönelik mesajları yer alıyor. Mesajların devamında da sektörün önde gelen firmalarından; AKSA RunFlat, Anova, Dorçe, FNSS, İndes Mühendislik, Karel, MİLMAST, Nurol Makina, Nurol Teknoloji, Samsun Yurt Savunma, Sarsılmaz, ULAQ, YALTES ve Yol-Bak’ın özel içerikleri paylaşılacak.

AMAC Magazine’nin, IDEF fuarının, Türkiye’de görev yapan yabancı ülke askeri ataşelerinin gözünden de görülebilmesini sağlayacak bir sonraki sayısı, Kasım ayında yayınlanacak.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.