Ana Sayfa Haberler Anayurt Güvenliği, SEDEC’te Masaya Yatırılacak

Anayurt Güvenliği, SEDEC’te Masaya Yatırılacak

Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) ve Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği’nin (SSI) desteğiyle gerçekleştirilecek SEDEC 2024, 21-23 Mayıs’ta Ankara ATO Congerisum’da düzenlenecek. Bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek olan etkinlik kritik tesis ve fabrikaların güvenliği, siber güvenlik konuları, doğal afet ve toplumsal güvenlik, sınır güvenliği gibi pek çok konuyu barındıran anayurt güvenliğine odaklanacak.

Güvenlik sektörünün geleceğine yönelik adımların atılacağı SEDEC 2024’te, ikili iş görüşmeler (B2B) kapsamında yabancı orijinal ekipman üreticileri ile birinci ve ikinci seviye tedarikçileri, Türk güvenlik ve savunma sanayisi firmalarıyla buluşacak. Yerli savunma ve havacılık firmalarının özellikle KOBİ’lerin, yetenekleri, ürün ve çözümleri, yabancı misafirlere daha yakından tanıtılacak. Etkinliğin ilk gününde, anayurt güvenliği, sınır güvenliği ve iç güvenlik sistemlerinin tedarik zinciri konularını kapsayan bir konferans da gerçekleştirilecek.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.