Ana Sayfa Haberler ANDAR, IDEX 2023’te, Elektromekanik Hareket Sistemlerinin İlk Adresi Olmayı Hedefliyor

ANDAR, IDEX 2023’te, Elektromekanik Hareket Sistemlerinin İlk Adresi Olmayı Hedefliyor

ANDAR, 20-24 Şubat tarihleri arasında, Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi’de düzenlenen IDEX 2023 fuarında, özellikle savunma ve havacılık alanında kullanılan elektromekanik hareket sistemleri alanında ortaya koyduğu geniş ürün ailesiyle sahne alacak. Fuarda, sadece Körfez Bölgesi’nden değil Avrupa ile Kuzey ve Güney Amerika’dan heyetlerle ve firmalarla da bir araya gelmeyi planlayan ANDAR; önemli bir iş birliği anlaşmasına da imza atmaya hazırlanıyor.

ANDAR’ın elektromekanik hareket sistemleri ürün ailesinde; çeşitli akıllı mühimmat türleri, insansız hava araçları, askeri uçaklar ve helikopterlerde kullanılan, geniş bir yelpazedeki ihtiyaçları karşılayan, sahada kendini ispat etmiş ve yüz binlerce uçuş saatine ulaşmış, olgun ürünler yer alıyor. Bu ürünler, halihazırda Türkiye’de ve yurt dışında envantere girmiş çok sayıda platform üzerinde görev yapıyor. ANDAR, IDEX 2023’te, bu ürün ailesinin ulaştığı son noktayı, dünya genelindeki son kullanıcılarla ve platform üreticileriyle paylaşacak.

ANDAR Genel Müdürü Gökhan Koyuncu

ANDAR Genel Müdürü Gökhan Koyuncu, fuar katılımlarıyla ilgili hedefleri hakkında şunları söylüyor: “Körfez Bölgesi’nde, hem ürünlerimizi kullanan müşterilerimiz hem de teklifler verdiğimiz potansiyel müşterilerimiz bulunuyor. Ürünlerimizin performansının yanı sıra mevcut müşterilerimizin memnuniyeti, bizim en önemli referanslarımız. IDEX 2023’te, ANDAR’ın, Körfez Bölgesi’nde gelecekteki yerel varlığını da içeren, önemli iş birliklerinin temellerini atmayı hedefliyoruz.”

ANDAR, ürünlerini tercih eden kullanıcılara bir dizi avantaj da sağlıyor. Koyuncu, bu avantajları şöyle sıralıyor: “Çok farklı boyutlarda ve çeşitli ihtiyaçları karşılayan olgun ürün ailemizle bize gelen hemen her talebi, hazır bir ürünle karşılayabiliyoruz. Elektromekanik hareket sistemlerinin her bir alt bileşenini özgün olarak tasarlayıp üretebilmemiz sayesinde ise hem gerektiğinde özel çözümler sunabiliyoruz hem de herhangi bir kısıtlamaya tabi olmadan, hızlı teslimatlar yapabiliyoruz. IDEX 2023’teki temaslarımızda, bu konuları da mevcut ve potansiyel müşterilerimizin ilgisine sunacağız.”

ANDAR, IDEX 2023’te, ST-050 numaralı stantta, ziyaretçilerini bekliyor.

ANDAR Hakkında

ANDAR Elektromekanik Sistemler (ANDAR); elektromekanik hareket sistemleri alanındaki derin tecrübesi ve teknolojiye tam hâkimiyeti sayesinde, gelişen teknoloji ile gündeme gelen ihtiyaçlara özgün çözümler sunan ve bu çözümleri, ömür devri boyunca destekleyen bir teknoloji şirketidir.

ANDAR, disiplinler arası bakış açısı ile zor problemlere çözümler üretir. ANDAR, bugün; teknolojik birikimi ve alanına tam hâkimiyeti ile Türkiye’nin önde gelen firması konumunda; dünyanın ise önde gelen birkaç firması arasında yer alıyor.

Daha fazla bilgi için: https://andar.com.tr/

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.