Ana Sayfa Haberler ANDAR, Kalitesini AS9100 Sertifikası ile Tescilledi

ANDAR, Kalitesini AS9100 Sertifikası ile Tescilledi

Savunma, havacılık ve uzay sanayisine yönelik elektromekanik hareket sistemleri tasarımı ve üretimi konusundaki yetkinliğini sürekli arttıran ANDAR, kalitesini AS9100 sertifikası ile tescilledi. ANDAR’ın 5 Mart itibariyle geçerli olan sertifikası; havacılık projeleri için elektronik donanım, yazılım, mekanik donanım, elektrikli makinelerin tasarımı, üretimi, teslim sonrası destek faaliyeti konularını kapsıyor.

ANDAR Kurucu Ortağı ve CEO’su Gökhan Koyuncu

“ANDAR, En Zor Standartları Karşılıyor”

ANDAR Kurucu Ortağı ve CEO’su Gökhan Koyuncu, yaşanan gelişmeye ilişkin şu ifadeleri kullandı: “Mükemmeliyete olan kararlılığımızı kanıtlayan AS9100 sertifikasyonunu aldığımız için gurur duyuyoruz. Proje süreçlerimizin tüm aşamalarında en zorlu standartları bile karşıladığımızı gösteren bu sertifika, ANDAR’ın güvenilirlik ve kaliteye verdiği önemin de tescillenmesi bakımından ayrıca önem taşıyor.”

Firmanın yetkin ve dinamik ekibiyle, şeffaflık ve dürüstlük ilkeleri doğrultusunda çözümler sunduğunu ifade eden Koyuncu, ürün ve çözümlerin üretilmesi kadar, sürdürülebilir olması için de kurumsal süreçlerin titizlikle uygulandığını ifade etti.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.