Ana Sayfa Haberler Arızanın Bir Seçenek Olmadığı Durumlar için David Brown Santasalo Transmisyon Sistemleri

Arızanın Bir Seçenek Olmadığı Durumlar için David Brown Santasalo Transmisyon Sistemleri

MSI Dergisi’nin IDEF 2019 Kara Sistemleri Özel Sayısı’nda yayımlanan içerik, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

100 yılı aşkın süredir savunma sanayisinin ayrılmaz bir parçası olarak faaliyet göstermekte olan David Brown Santasalo, kara ve deniz güç iletim sistemleri alanında, dünyadaki en yenilikçi ve kendini kanıtlamış tedarikçilerden biri olarak bilinmektedir.

Yetkin ve hızlı yanıt veren yerel ekipleriyle tüm dünyadaki müşterilerine destek sağlayan David Brown Santasalo’nun dişli sistemleri ve hizmet çözümleri, arızaların telafi edilemez sonuçlar doğurabileceği sanayilerde, kritik önemi haiz uygulamalara güvenilirlik katarak onları desteklemektedir.

 

2018 yılında, “David Brown Systems Turkey Teknoloji ve Dış Ticaret A.Ş.” isimli iştirakini kuran David Brown Santasalo, bu sayede Türk savunma sanayisinin kara ve denizcilik sektörlerinin önde gelen oyuncularına hizmetlerini artık daha yakından sunabilmektedir.

 9,511 Toplam Görüntüleme,  3 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.