Ana Sayfa Haberler Artron, CYGNUS Ürün Ailesi ile Görev Bilgisayarlarına Yüksek İşlem Gücü ve Güvenilirlik Getiriyor

Artron, CYGNUS Ürün Ailesi ile Görev Bilgisayarlarına Yüksek İşlem Gücü ve Güvenilirlik Getiriyor

Embedded World 2020 katılımcıları, Artron’un standında, CYGNUS ürün ailesi ile ilgili bilgi aldı.

Artron, sektöre ilk ipuçlarını DSEI 2019 sırasında verdiği CYGNUS ürün ailesinin lansmanını, gömülü sistemler konusunda önde gelen etkinliklerden Embedded World 2020 fuarında gerçekleştirdi. 25-27 Şubat tarihleri arasında, Almanya’nın Nürnberg şehrinde düzenlenen fuar ile CYGNUS ürün ailesinin satışı da başladı.

XILINX’in Türkiye’deki tek onaylı çözüm ortağı olan Artron, ZYNQ UltraScale+ MPSoC ürünlerinin yer aldığı CYGNUS ürün ailesi ile işlemci birimleri konusunda uçtan uca çözümler sunuyor. Ürün ailesi, farklı konfigürasyonlardaki üyeleri ile geniş bir yelpazedeki uygulamalarda kullanılabiliyor. Ürün ailesinin üyelerinin öne çıkan ortak özellikleri ise; ITAR gibi ihracat kısıtlamalarına tabi olmaması, Çin menşeili hiçbir bileşen içermemesi, rakiplerine göre daha küçük boyutlara sahip olması ve rakiplerine göre çevresel etmenlere karşı daha dayanıklı (rugged) olması şeklinde sıralanıyor.

Farklı sektörlerdeki uygulamalara hitap eden CYGNUS ürün ailesinin, savunma ve havacılık sektöründeki başlıca kullanım alanı ise insansız hava araçlarının ve askeri platformların görev bilgisayarları olacak.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.