Ana Sayfa Haberler Artron, Yeni Kartının Tanıtımını Yaptı

Artron, Yeni Kartının Tanıtımını Yaptı

MSI Dergisi’nin 185’inci sayısında yayımlanan DSEI 2019 Özel Dosyası’nın İlk Bölümü’nde yer alan haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

Artron, yakın zamanda kullanıma sunmayı planladığı Artron-Cygnus US+ SoM kartının tanıtımına, DSEI 2019 ile başladı.

Yüksek başarımlı işleme görevlerinde kullanılabilecek bir işlemci kartı olan Artron-Cygnus US+ SoM; daha küçük boyutları ve bu boyutlara rağmen çok sayıda girdi ve çıktı arayüzü olması ile dikkat çekiyor. Kart, farklı kabiliyetlere sahip bir ürün ailesinin parçası olacak.

Kartın, ITAR gibi ihracat kısıtlamalarına tabi olmaması ve Çin menşeili hiçbir bileşen içermemesi de önemli avantajları arasında yer alıyor.

Firma, Artron-Cygnus US+ SoM kartının kullanıcı kılavuzlarını, geliştiricilerle paylaşmaya başladı. Kartın prototipini sene sonunda ortaya çıkarmayı; ilk siparişleri ise Ocak ayından itibaren almaya başlamayı planlıyor. Kart, Şubat ayında Almanya’da düzenlenecek Embedded World 2020 etkinliğinde de sergilenecek.

Artron, yakın zamanda kullanıma sunacağı ürünleri, Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir’e de anlattı.

 804 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.