Ana Sayfa Haberler ASELSAN, Defense & Security 2017’de Yeteneklerin Sergiliyor

ASELSAN, Defense & Security 2017’de Yeteneklerin Sergiliyor

ASELSAN, 6-9 Kasım tarihleri arasında, Tayland’ın başkenti Bangkok’ta düzenlen Defense & Security 2017 fuarına katılıyor.

ASELSAN, 8 Kasım’da İnternet sitesinden yaptığı açıklamada, fuarda; askeri ve profesyonel haberleşme sistemleri, termal ve gece görüş sistemleri, SARP ve STAMP Uzaktan Komutalı Stabilize Silah Sistemleri, İHTAR ve İHASAVAR Anti Drone Karıştırma Sistemleri, GERGEDAN ve KİRPİ Karıştırma Köreltme Sistemleri, ZOKA Torpidolara Karşı Akıllı Akustik Savunma Dekoyu’nu sergilediğini bildirdi.

Ukrayna Savunma Bakanı, Filipinler Deniz Kuvvetleri Komutanı, Tayland Deniz Kuvvetleri Komutanı, Malezya Hava Kuvvetleri Komutanı, Kamboçya Hava Kuvvetleri Komutanı, Endonezya Deniz Kuvvetleri Lojistik Başkanı, Myanmar Genelkurmay Başkanı ve Kuvvet Komutanları ve Tayland’ın Türkiye Büyükelçisi Evren Dağdelen Akgün, ASELSAN standını ziyaret ederek firmanın çözüm ve kabiliyetleri hakkında bilgi aldı.

 883 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.