Ana Sayfa Haberler ASELSAN, Yeni İştiraki ile İnsan Kaynakları Alanında Etkinliğini Artırıyor

ASELSAN, Yeni İştiraki ile İnsan Kaynakları Alanında Etkinliğini Artırıyor

ASELSAN, 7 Ağustos’ta, Kamuoyunu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı açıklamayla TR Eğitim ve Teknoloji A.Ş. (TET)’nin %50’lik kısmını TUSAŞ’tan devraldığını duyurdu.

TET, yurt içi ve yurt dışında insan kaynakları çalışmaları yürütmek, bu konularda danışmanlık, koçluk ve akreditasyon hizmetleri vermek amacıyla 2018’de kuruldu.

Sektörde hizmet verecek olan profesyonellerin eğitimlerinin yanı sıra; kamuoyunun sektörde yaşanan gelişmelerden haberdar edilmesi, savunma sanayiinde kariyer olanaklarıyla ilgili bilgilerin duyurulmasını takiben istihdam süreçlerinin düzenlenmesi ve kariyer hayatı için faydalı bilgilerin paylaşımı hedeflerine sahip olan TET, Türkiye’nin sınırlarını aşarak küresel bir marka olmayı hedefliyor.

Aynı zamanda Vizyoner Genç projesinin de yürütücüsü olan TET, çalışmalarını savunma sanayi alanında faaliyet göstermekte olan diğer firmalar ile eş güdüm içinde gerçekleştiriyor.

 1,100 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.