Ana Sayfa Haberler ASELSAN’a Uluslararası İş Güvenliği Ödülü

ASELSAN’a Uluslararası İş Güvenliği Ödülü

ASELSAN, iş güvenliği alanında, İngiliz İş Güvenliği Konseyi (British Safety Council) tarafından verilen, Uluslararası İş Güvenliği Ödülü’nü almaya hak kazandı.

ASELSAN’ın a bülteni’nin, Temmuz ayında yayınlanan 1’inci sayısında yer alan haberde, Ödülün, uluslararası alanda verilen en prestijli ödüllerden birisi olarak nitelendirildiği bilgisi yer aldı.

İngiliz İş Güvenliği Konseyi, firmaları, faaliyete başladığı ilk yıllardan itibaren izliyor. Çalışanları için kişisel gelişimlerine odaklı, güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı yaratmak ve bu ortamın sürekliliğini sağlamak için özen gösteren firmaların iş sağlığı ve güvenliği performanslarını değerlendiriyor ve ödül vereceği firmayı belirliyor. ASELSAN ise aldığı bu ödül ile iş güvenliği uygulamalarına verdiği önemi bir kez daha kanıtlamış oldu.

 917 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.