Ana Sayfa Haberler ASELSAN’ın Teknoloji Yolculuğu, 43’üncü Yılında

ASELSAN’ın Teknoloji Yolculuğu, 43’üncü Yılında

Kuruluşunun 43’üncü kuruluş yıldönümünü kutlayan ASELSAN, her yıl olduğu gibi bu yıl da 6 bini aşkın çalışanı ile Anıtkabir’i ziyaret etti.

ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün, yöneticiler ve çalışanlar ile birlikte, Aslanlı Yoldan yürüyerek geldikleri Anıtkabir’de saygı duruşunda bulundu.

Mozoleye çelenk bırakan Prof. Dr. Görgün, saygı duruşunun ardından, Anıtkabir özel defterini imzaladı.

Prof. Dr. Görgün, deftere şunları yazdı:

“Ulu Önder Atatürk, ASELSAN Ailesi olarak kuruluşumuzun 43’üncü yılını kutladığımız bu günde gururla yüksek huzurlarınızdayız.

Kurulduğu günden bugüne ASELSAN, küresel pazarda yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, stratejik bir ortak olarak güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir milli teknoloji firması olarak varlığını sürdürmekte, ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması arzusuyla çalışmalarında emin adımlarla ilerlemektedir.

Kahraman ordumuzun ve Milletimizin ASELSAN’ı olmak için ilerlediğimiz teknoloji yolculuğunda; ‘Bilim ve fen nerede ise oradan alacağız ve her ulus kişisinin kafasına koyacağız. Bilim ve fen için kayıt ve şart yoktur.’ özdeyişiniz ana ilkemiz olmuştur. Ruhunuz şad olsun.”

 967 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.