Ana Sayfa Manşet Asisguard’ın SONGAR’ı Afrika Yolcusu

Asisguard’ın SONGAR’ı Afrika Yolcusu

Asisguard, fuarın 3. gününde, SONGAR Silahlı Drone Sistemi’nin ihracatına yönelik olarak, ismi açıklanmayan Afrikalı bir ülke ile anlaşma imzaladı.

SONGAR Silahlı Drone Sistemi’nin ilk teslimatlarını Türk Silahlı Kuvvetlerine 2020 yılında gerçekleştiren Asisguard, SAHA EXPO’nun 3. gününde, bu İHA’nın ihracatına yönelik bir anlaşma imzaladı. Firma tarafından yapılan açıklamada, Afrikalı olduğu belirtilen son kullanıcıya ilişkin ülke ismi ve satışı yapılan ürün sayısıyla ilgili bilgi ise yer almadı.

Asisguard ve Lapis Havacılık, fuarın 2. günü bir iş birliği anlaşması imzaladı. İmzalar, Lapis Havacılık Yönetim Kurulu Başkan Vekili S. Nihat Yanık ve Asisguard Genel Müdürü M. Barış Düzgün tarafından atıldı.

SONGAR ile ilgili bir diğer gelişme, Asisguard ile Lapis Havacılık arasında, fuarın 2. günü imzalanan iş birliği anlaşması oldu. Asisguard Genel Müdürü M. Barış Düzgün ve Lapis Havacılık Yönetim Kurulu Başkan Vekili S. Nihat Yanık’ın imzaladığı anlaşma kapsamında SONGAR’a, Lapis Havacılık tarafından geliştirilen otopilot sistemi entegre edilecek.

SONGAR Silahlı Drone Sistemi

Öte yandan Asisguard, fuarda; ASPİLSAN Enerji, HAVELSAN ve TÜBİTAK BİLGEM ile de çeşitli konularda iş birliği anlaşmalarının altına imza attı.

 344 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.