Ana Sayfa Haberler ASPİLSAN Enerji, 39’uncu Yıl Dönümünü Kutluyor

ASPİLSAN Enerji, 39’uncu Yıl Dönümünü Kutluyor

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfının (TSKGV) çatısı altında faaliyetlerini yürüten ASPİLSAN Enerji, 39’uncu kuruluş yıl dönümüne ulaştı. 21 Mayıs 1981 tarihinde, Kayseri’de kurulan ASPİLSAN Enerji, 39’uncu yıl dönümünde şu mesajı paylaştı:

“Bugün biz ASPİLSAN Enerji ailesi olarak ulaşmış olduğumuz gerek sivil gerek askeri akü, batarya ve sarj cihazlarındaki başarımızın, sahip olduğumuz uzman personelimizin ve çalışma şartlarımızın ve her türlü kalite sertifikalarımızın, uygunluk belgelerimizin, dışa bağımlılığı azaltmak ve ülkemizi hak ettiği en üst seviyeye getirmek adına gösterdiğimiz gayret ve çalışmalarımızın arkasında Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfının desteği ve verdiği güven duygusu çok önemli bir yer tutmaktadır.

Desteğinizden aldığımız güçle daha sağlam ve güvenli adımlarla ilerlemeyi sürdürmekte kararlıyız.

21 Mayıs 1981 tarihinde kurulan ailemizin başarısında en büyük payı olan Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfına sonsuz şükranlarımızı sunarız.”


savunmahaber.com içeriğidir, izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.