Ana Sayfa Haberler ASPİLSAN Enerji, Kuruluşunun 38’inci Yılında, Büyümeye Devam Ediyor

ASPİLSAN Enerji, Kuruluşunun 38’inci Yılında, Büyümeye Devam Ediyor

Kuruluşunun 38’inci yıldönümünü kutlayan ASPİLSAN Enerji, bu maksatla bir kutlama mesajı yayınladı. ASPİLSAN Enerji Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Bölük ve Genel Müdürü Ferhat Özsoy’un imzası ile yayınlanan mesaj şu şekilde:

“Değerli ASPİLSAN Enerji ailesi,

38’inci kuruluş yıldönümünde ASPİLSAN Enerji ailesi olarak bir önceki yıla nazaran çok daha büyük, çok daha azimli ve geleceğe umutla bakan bir şirket olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Ülkemizin önemli şirketlerinden biri olan ASPİLSAN mali büyüklüğü ile de ülkemizin sayılı firmaları arasında yerini almak üzere çalışıyor. Sizlerin büyük gayret ve çalışması ile bunu da kısa sürede başaracağız. Ayrıca ASPİLSAN Enerji ailemiz de hızla büyüyor. Yeni katılan arkadaşlarımızla hedeflerimize daha çabuk ulaşacağız.

Bu vesile ile şirketimizin kurulmasına katkı sağlayan veya destek veren büyüklerimizden aramızdan ebedi olarak ayrılanlara Allahtan rahmet, hayatta olanlara ise şükranlarımızı sunuyoruz.

38’inci kuruluş gününde sizlere verdiğiniz emek, gösterdiğiniz gayret için teşekkür ediyor, gelecekte daha büyük başarılara birlikte imza atacağımıza inanıyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla”

 1,056 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.