Ana Sayfa Haberler ASPİLSAN Enerji ve GE Aviation, Milli Muharip Uçak için İş Birliği Yapacak

ASPİLSAN Enerji ve GE Aviation, Milli Muharip Uçak için İş Birliği Yapacak

ASPİLSAN Enerji, sosyal medya hesaplarından 27 Haziran’da yaptığı paylaşımla, General Electric (GE) Aviation yetkililerinin, ASPİLSAN Enerji tesislerini ziyaret ettiğini duyurdu.

Ziyarete, GE Aviation ekibi adına, New York Headquarters Satış ve Teklifler Direktörü Gregg Aramanda, Balkanlar ve Türkiye Satış Direktörü Selami Yumurtacı, Elektrik ve Güç Sistemleri İş Geliştirme Direktörü John Kessler ve Kıdemli Mühendis Alan John Davis katıldı. Ziyaret sırasında, GE Aviation ile Milli Muharip Uçak (MMU) projesi ile ilgili iş birliği imkânları görüşüldü ve bu konuda çeşitli çalışmaların başlamasına karar verildi.

ASPİLSAN Enerji’nin, iş geliştirme faaliyetleri ile ilgili Haziran ayına ilişkin bir başka gelişme ise Portekiz’de yaşandı.

Portekiz’e giden ASPİLSAN Enerji heyeti, Portekiz Savunma Bakanlığını ziyaret etti ve Bakanlık makamlarıyla üst düzey temaslarda bulundu. Firma, gelişmeyi, 29 Haziran’da sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyurdu. Açıklamada, temaslar sırasında, ASPİLSAN’ın ürün ve çözümleri ile ilgili sunumların gerçekleştirildiği ve Portekiz Savunma Bakanlığının onaylı tedarikçisi olmak için gerekli çalışmaların başlatıldığı bildirildi.

 969 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.