Ana Sayfa Haberler ATFA, Yeni Nesil İş Birlikleri için İlk Adımı Attı

ATFA, Yeni Nesil İş Birlikleri için İlk Adımı Attı

Savunma ve havacılık sektörü başta olmak üzere, iş dünyasının değişen dinamiklerine cevap vermeye yönelik olarak; “Yeni nesil iş birliği anlayışı ve güçlü iş ağı ile tüm paydaşlar için katma değer yaratmak.” misyonuyla kurulan ATFA Proje Danışmanlık (ATFA), Ekim ayı içinde faaliyetlerine başladı.

Ata Türköz ve Vefa Kuzu tarafından kurulan ATFA; savunma, inşaat ve entegre çözümler konularında faaliyet gösterecek. Firmanın savunma alanında sunduğu çözümler ise; ihtiyaca özel ürün geliştirilmesi; mevcut ürünlerin ve çözümlerin pazarlanması; projelendirme ve proje yönetimi olarak sıralanıyor.

ATFA, güçlü iş ağıyla da dikkat çekiyor. ATFA’nın kuruluş aşamasındaki çözüm ortakları arasında; Kuzu Grup, PEM Mühendislik ve GES Mühendislik bulunuyor. İlerleyen süreç içerisinde, bu çözüm ortaklarına çok sayıda yeni firmanın da eklenmesi planlanıyor.

Ata Türköz ve Vefa Kuzu

Çıktıkları yeni yol ile ilgili konuşan Türköz, ATFA’nın, değişimi yönetmeyi amaçladığını vurguladı: “ATFA olarak, günümüzün, hem arz hem de talep tarafındaki dinamik dünyasında, tüm paydaşlara katma değer sağlayacak iş birlikleri oluşturmak üzere yola çıktık. Değişimi ve bu değişimin gereksinimlerini anlamanın, bu yolun ilk ve en önemli adımı olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle ve arkamıza aldığımız güçlü iş ağı ile önümüzdeki dönemin önemli oyuncularından biri olmayı hedefliyoruz.”

ATFA’nın iş yapış tarzı ile ilgili bilgi veren Kuzu ise birlikte çalıştıkları firmalara katma değer sağlamayı amaçladıklarının altını çizdi: “Birlikte çalıştığımız firmaların iş geliştirme faaliyetlerinde yeni kapılar açıyoruz. Bunun için doğru modellerin belirlenmesi, doğru makamlarla temasa geçilmesi ve doğru iş birliklerinin oluşturulması gerekiyor. Çözüm ortaklarımız, bu konularda derin tecrübeleri ile çalışmalarımıza yol gösteriyor. Hem Türkiye’de hem de yurt dışında iş yapma tecrübesi ile doğru adımları doğru zamanda atıyoruz.”

MSI Dergisi olarak, sektörün yeni oyuncusu ATFA’ya, iş hayatında başarılar diliyoruz.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.