Ana Sayfa Haberler BAE Systems Inc.nin Yeni Genel Müdürü ve CEO’su Tom Arseneault Olacak

BAE Systems Inc.nin Yeni Genel Müdürü ve CEO’su Tom Arseneault Olacak

MSI Dergisi’nin 190’ıncı sayısında yayımlanan Haber, derginin internet sitesinde paylaşılmıştır:

BAE Systems, 17 Aralık’ta yaptığı açıklama ile şirketin ABD’de faaliyet gösteren ayağı BAE Systems Inc.nin yeni Genel Müdürü ve CEO’sunun, Tom Arseneault olacağını duyurdu. Yapılan açıklamada, Arseneault’un, 1 Nisan’dan itibaren göreve başlayacağı belirtildi.

Lisans ve yüksek lisans eğimlerini, ABD’de, Worcester Politeknik Enstitüsünden, Elektrik Mühendisliği üzerine alan Arseneault’un, Boston Üniversitesinden ise MBA derecesi bulunuyor. Kariyerinde, aralarında General Electric’in de bulunduğu birçok şirkette görev alan Arseneault, son olarak, o dönemde bir Lockheed Martin şirketi olan Sanders’de görev yapmaktaydı. Sanders’in, 2000 yılında BAE Systems tarafından satın alınmasıyla Arseneault, Genel Müdür ve CEO’luk görevini üstleneceği BAE Systems Inc.ye ilk adımını atmış oldu.

Yeni görev dağılımda, 2014 yılından beri BAE Systems Inc.nin CEO’luğunu yürüten Jerry DeMuro ise Stratejik Girişimler Genel Müdür Yardımcısı olarak şirkette kalmaya devam edecek. DeMuro, aynı zamanda, BAE Systems Inc.nin Yönetim Kurulu’ndaki yerini de koruyacak.

MSI Dergisi olarak, Tom Arseneault’a , yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.