Ana Sayfa Haberler Barok Savunma, Deniz Platformlarına Yönelik Çözümlerini İlk Kez Sergiledi

Barok Savunma, Deniz Platformlarına Yönelik Çözümlerini İlk Kez Sergiledi

Bir önceki IDEF’te, kara platformlarına yönelik çözümleri ile ziyaretçilerinin karşısına çıkan Barok Savunma, bu yıl, standına, deniz platformlarına yönelik çözümleri de ekledi. Firma, aydınlatma ve muhabere sistemlerinin kara ve deniz platformlarına yönelik sürümlerini bir arada sergiledi.

Gemi Muhabere Sistemi

Barok Savunma, kara platformlarına yönelik geliştirdiği ve sahada kullanılmakta olan İç Konuşma Sistemi’nin ardından, deniz platformlarına yönelik Gemi Muhabere Sistemi’ni geliştirdi. Bu sistem ile gemi içerisindeki her bölmeye, kablosuz yayın ulaştırılıyor ve geleneksel telsiz iletişiminden kaynaklı gemi bölmeleri arasında sinyal zayıflamasının önüne geçiliyor. Kablosuz yayına katılan tüm personel, bölge bazlı takip edilebiliyor ve kaza-kırım esnasında personel konumları, bölge bazlı bulunabiliyor. Kullanıcı arayüzü üzerinden kişi, ekip ve bölge bazlı gruplandırmalar oluşturulabiliyor. Tüm iletişim senaryoları, santral dağıtımı yerine, dijital olarak kullanıcı paneli üzerinden oluşturuluyor. Sistem, farklı boyutlardaki gemilere, kablolama işlemi sonrası tak çalıştır şeklinde uygulanabiliyor. Bölme ve personel sayısı ise gemi sınıfına göre değişebiliyor.

Firmanın kara platformlarına yönelik çözümleri ise en güncel sürümleri ile sergilendi. Bunlardan araç konsolu, yurt dışına ihraç edilmiş bir ürün olarak boy gösterdi.

Barok Savunma’nın araç konsolu çözümü, yurt dışına ihraç edilmiş bir ürün olarak boy gösterdi.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.