Ana Sayfa Haberler Berkin Mühendislik, 4’üncü Kara Sistemleri Semineri’nde, Yeni İmkân ve Kabiliyetlerini Tanıttı

Berkin Mühendislik, 4’üncü Kara Sistemleri Semineri’nde, Yeni İmkân ve Kabiliyetlerini Tanıttı

Alper ÇALIK / savunmahaber.com

Berkin Mühendislik, kara platformlarına yönelik çözümlerini, Ankara’da, 5-6 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilen 4’üncü Kara Sistemleri Seminerinde sergiledi.

Deniz elektronik sistemlerinde çözümler sunmak üzere 2014 yılında kurulan firma, bu alanda kazandığı tecrübesini, kara platformlarına da aktarmak üzere, bir süre önce çalışmalarına başladı. Kara platformları alanında yatırımlarına devam eden firma, kara platformlarına yönelik olarak, veri dağıtım ve adaptasyon teknolojileri ile elektronik sistemlerde belirli bir olgunluğa ulaştıktan sonra, bu platformlar için stabilizasyon ve ataletsel navigasyon sistemleri geliştirme konusunda da çeşitli adımlar attı.

Berkin Mühendislik Genel Müdürü Yücel Atalay, konuyla ilgili olarak, hem yeni platformlar projeleri, hem de envanterdeki mevcut platformların modernizasyon projeleri için hızlı ve maliyet etkin çözümler sunduklarını ifade etti.

Firmanın İş Geliştirme Müdürü Nihan Kervan ise, arabirim donanım ve yazılımlarının geliştirme süreçlerinde, tamamen kendi çözümlerini kullandıklarını ve bu sistemlerin; entegrasyon, tasarım ve uygulamasını, çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebildiklerini belirtti. Bunu, sahip oldukları dinamik mühendislik gücü ile başardıklarının altını çizen Kervan, her daim insan kaynağı yatırımı yaptıklarını söyledi.

 1,719 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.